Në cilat panaire per makineri bujqesore duhet të merrni pjesë?


Mjetet dhe teknologjia bujqësore kanë arritur në një nivel të lartë. E ky nivel po avancohet dita-ditës. Një mënyrë për të qenë në hap me kohën për sa i përket mjeteve dhe teknologjisë bujqësore është pjesëmarrja në panairet kryesore të kësaj industrie. Në vijim po ju sjellim dy prej ngjarjeve më me ndikim në këtë […]


Panairet


Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque […]


Keshilla Bujqesore

Keshilla Bujqesore